Alfion Yazılım Çözümleri -ERP
alanında uzmanlaşan, genç, dinamik
ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

Alfion Hakkında

2012 Mayıs ayında faaliyete geçen Alfion, web uygulamalarından masaüstü uygulamalarına, mobil plaform uygulamalarından kobilere yönelik ERP çözümlerine kadar oldukça geniş bir yelpazede yazılım çözümleri sunar. Beyoğlu’daki ofisinde hizmet veren Alfion, farklı birden çok platformda yazılım projeleri geliştirmektedir.

KOBİ’lere yönelik olarak masaüstü uygulaması, mobil uygulama, online ve offline çalışabilme özellikleri sunmakta ve böylece firmalara iş yapış şekilleriyle ve ihtiyaçlarıyla örtüşen ERP çözümleri geliştirebilmektedir. Sunduğu ERP uygulamaları ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.


Amacımız: Sizlere zamandan tasarruf ettirecek ERP çözümü sunarak müşterilerinize verdiğiniz hizmete odaklanabileceğiniz bir yapı kurmak.


Yazılım Mühendisliği Metodolojileri

Bir inşaat nasıl yalnızca inşaat ustalarıyla ile yapılamazsa, bir yazılım da yalnızca kod yazan bir ekiple tamamlanamaz, bu nedenle projelerde tüm süreci yönetebilecek yazılım mühendislerine ihtiyaç duyulmaktadır. Alfion ekibi, çeşitli uzmanlık alanlarında deneyim sahibi ve dinamik yazılım mühendislerinden oluşmaktadır. ERP sisteminin firmanızda kurulumundan itibaren tüm süreçte mühendislerimiz ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere destek olmaktadır.

Alfion, yazılım projelerini doğru metodolojilerle geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda müşterilerini yazılım süreçleri konusunda bilgilendirir. Müşterinin talep ettiği fonksiyonları, farklı çözüm alternatifleriyle beraber değerlendirerek en ideal çözümü müşteriye sunar.


Üretken Yazılım Kavramı

Alfion'da üretilen projeler, firmanın sloganı olan "Generative Software" (Üretken Yazılım) kavramından esinlenerek geliştirilir. Çağımızda yazılımdan, yalnızca gerekli fonksiyonları yerine getirmesinden çok daha fazlası beklenmektedir. Modern bir yazılım, karşılaşılabilecek problemleri algılayabilmeli, tespit etmeli ve kendi kendine çözüm üretebilmelidir. Bu yaklaşım, geliştirilen yazılımları zamanla çok daha canlı, dinamik ve esnek hale getirmektedir.


İş Ortakları

İş ortaklarımız ile her geçen gün güçleniyoruz.


      SwissCyber S. A.
      İsviçre
      http://swisscybercloud.com/
Tander Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.
Türkiye - İsviçre